آویز ویانا آویز ویانا

قیمت هر گرم طلای خام 2,620,000 تومان

گوشواره ظریف سری ناسکی


گوشواره ظریف سری ناسکی

     خریداران طلا و جواهرات همواره به دنبال طرح‌های جدید و مطابق مد روز هستند. در نظر گرفتن قیمت محصول نیز امری است که در تصمیم گیری افراد هنگام انتخاب طلا تاثیر زیادی خواهد داشت. با کنار هم قرار دادن این دو پارامتر، طراحی مینیمال در رتبه نخست قرار می‌گیرد. یکی از سری محصولات طراحی شده توسط گالری طلا ویانا در این گروه، کالکشن گوشواره ظریف ناسکی است.

     با توجه به این موضوع که گوشواره های ظریف میخی همیشه مورد توجه بوده اند، ویاناگالریا به جهت پاسخگویی به نیاز و سلیقه انتخابی مشتریان خود اقدام به تولید مجموعه ای از گوشواره میخی با طراحی ظریف و شیک و وزن سبک (حداکثر یک گرم) ضمن رعایت اصول مینیمالیستی و عامه پسند بودن، نموده است.

ویژگی‌های ظاهری طراحی مینیمال

     طراحی مینیمال در قرن بیستم میلادی آغاز شده و تا به امروز، لحظه به لحظه مخاطبان بیشتری را جذب خود کرده است. در واقع در طراحی مینیمالیستی، استفاده بهینه و حداقلی از عناصر در اولویت قرار دارد. این در حالی است که اصل موضوع مورد نظر کاملا باید حفظ شده و در طراحی مورد استفاده قرار گیرد. در واقع در طراحی مینیمال، تمرکز بر موضوع اصلی طراحی بوده و موارد تزئینی، زرق و برق ها و حواشی به طور کامل حذف خواهند شد.

     سری گوشواره ظریف ناسکی بر اساس اصول مینیمالیستی طراحی شده و  محصولات این کالکشن جذابیت ظاهری منحصر بفردی را در عین سادگی بوجود آورده اند. 

“ناسکی” اسم و واژه ای در زبان کردی بوده و به معنای زیبا و ظریف می باشد.

بازه‌ی قیمت گوشواره های سری ناسکی

     با توجه به این که طراحی گوشواره های ظریف سری ناسکی بر اساس اصول مینیمالیستی است، میزان استفاده از طلای خام در این محصولات نسبت به سایر گوشواره‌های طراحی شده، در کمترین حالت می‌باشد. با توجه به این مسئله، بازه قیمتی گوشواره های ناسکی بسیار مناسب بوده و مشتریان با هر میزان توان مالی قادر به انتخاب محصول مورد نظرشان هستند. همچنین این نکته را باید در نظر داشت که در گوشواره های ناسکی به دلیل پایین آمدن قیمت، از طلای کمتری استفاده نکرده اند. بلکه همانطور که اشاره  شد، بر اساس طراحی مینیمال میزان طلای مورد نظر در کمترین حالت ممکن قرار دارد.

گوشواره ظریف سری ناسکی در ویانا گالریا

نظرات کاربران


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام ویاناگالریا
واتس اپ ویاناگالریا