آویز ویانا آویز ویانا

قیمت هر گرم طلای خام 2,620,000 تومان

پرطرفدارترین ترندهای طلا و جواهر پاییز 2020


پرطرفدارترین ترندهای طلا و جواهر پاییز 2020

در عصر حاضر بیش از هر زمان دیگری برتنوع کمی و کیفی زیورآلات و به عبارت دیگر حجم عرضه و تقاضای طلا و جواهرات افزوده شده است.
جالب آن که حتی با وجود رشد روزافزون قیمت طلاجات، همچنان میزان مصرف اقلام زینتی طلا به طور چشمگیری رو به افزایش است. 
در این میان یکی از نکات جالب توجه، استقبال مصرف‌کنندگان از تولیدات روز و به بیان دیگر ترندهای رو به مد در فشن شوهای هر سال می‌باشد.
به همین خاطر در این شماره از سری مقالات مجله‌ی اینترنتی ویاناگالریا بر آن شدیم تا به تفصیل و به طور جزئی به معرفی پرطرفدارترین ترندهای طلا و جواهر پاییز 2020 بپردازیم.

چنانچه قصد انتخاب و خرید زیورآلات طلا به خصوص از میان ترندهای زیورآلات پاییز 2020 را داشته و یا تمایل به آگاهی هرچه بیشتر پیرامون اقلام طلاجات پاییزه را دارید ؛ دعوت می‌کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه شوید:

محبوب‌ترین مدل‌های طلا و جواهرپاییز 2020

اگر بخواهیم در یک کلام، بارزترین ویژگی مشترک در میان ترندهای طلا و جواهر پاییز 2020 را خلاصه کنیم، درشت و رنگارنگ بودن این طلاجات، مشخصه‌ی کلیدی آنها می‌باشد.
در ادامه به معرفی برترین مدهای پاییز2020 پرداخته‌ایم که عبارتند از: 

1- گردن‌آویزهای بزرگ و چشمگیر زنجیری و قلاده‌ای

یکی از مطرح‌ترین مدل‌های گردنبند در کلیه‌ی فستیوال‌های فشنِ پاییزه‌ی 2020 به ویژه در برندهای نام‌ آشنایی چون گوچی، گردنبندهای بزرگ به صورت زنجیرهای درشتِ و ضخیمِ درهم بافته شده و یا گردنبندهای به سبک قلاده‌ای بوده است. این گردنبندها به صورت آویز با بلوزهای یقه هفت و به صورت چوکر روی بافت‌های یقه اسکی جذاب‌تر دیده می‌شوند.

البته ناگفته نماند انواع دستبند و گوشواره‌ی طراحی شده به صورت زنجیرهای درشت نیز از جمله اقلام زینتی تکمیلی در این ترند به شمار می‌روند. 

2- طلا و جواهرات رنگارنگ

طراحی و تولید جواهرات با استفاده از مشتقاتی چون سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی رنگارنگ و نیز بندهای مختلف ، از جمله ترندهای همیشه محبوب در دنیای زیورآلات است.

در پاییز 2020 نیز استفاده از اکسسوری‌های دربردارنده‌ی بندهای رنگارنگ نخی، چرمی و … و نیزسنگ‌های رنگی به ویژه با رنگ‌های گرم و در ابعاد بزرگ همچنان مطرح و پرطرفدار می‌باشد.

فروشگاه اینترنتی طلای ویاناگالریا با بهره‌گیری از انواع بندها و سنگ‌ها، زیورآلات متنوعی در انواع طرح و رنگ‌های جذاب و به روز، با طراحی اختصاصیِ تیم طراحی خود تولید کرده است؛ از جمله:

انواع دستبندها :

• دستبند بندی سری گلاریس و پرنیان

• دستبند زنجیری سری زرنوش

• دستبند چرم سری دیاکو

انواع گردنبند، گوشواره و انگشتر با سنگ های درخشان سواروسکی، فیروزه و ...

• انگشتر برزین، کبریا و دهها مدل دیگر انگشتر

• گردنبند چشم نظر، گردنبند و گوشواره‌ی اسپیکیو و …

• گوشواره فریال، تارا و دهها مدل دیگر گوشواره

3- جواهرات مرواریدی

یکی دیگر از ترندهای جذاب در پاییز 2020، جواهراتی‌ست که در ساختار آنها انواع مرواریدهای اصل و بدل، به ویژه در ابعاد و طرح‌های غیر مرسوم به کار رفته‌اند.

یکی از حُسن های زیورآلات مرواریدی آن است که همواره مد بوده و به عنوان یکی از متفاوت‌ترین سنگ‌های تزئینی، در پوشش ظاهری شما لطافتی از جنس دریا به ارمغان می‌آورد.

فروشگاه اینترنتی طلای ویاناگالریا با بهره‌گیری از سنگ زیبای مروارید، زیورآلات متنوعی در انواع طرح و رنگ‌های جذاب و به روز، با طراحی اختصاصیِ خود تولید کرده است؛ از جمله:

• انواع انگشتر مانند انگشتر ژیکان

• گوشواره پنتاس

• دستبند زنجیری سری زرنوش ریتا

4- زیورآلات الهام گرفته از دریا

از جمله ترندهای جدید و جذاب پاییز 2020، بروز و ظهور جواهراتی به طرح دریا و جاندران دریایی می‌باشد. این طلاجات با محوریت دریا و متعلقاتش از امواج خروشان تا موجودات آبزی طراحی و تولید شده‌اند.

فروشگاه اینترنتی طلای ویاناگالریا با الهام از دریا و موجودات دریایی، زیورآلات متنوعی در انواع طرح و رنگ‌های جذاب و به روز، با طراحی اختصاصیِ تیم طراحی خود تولید کرده است؛ از جمله: 

• گردنبند افق دریا

• گردنبند آمودریا

• دستبند دریا

• گردنبند و گوشواره موبی دیک

• دستبند بندی سری پرنیان اسب آبی

• دستبند زنجیری سری زرنوش نیلوفر آبی

5- جواهرات کلاسیک و الگو گرفته از عتیقه‌جات

شاید برایتان جالب باشد که بدانید با وجود رشد چشمگیر طراحی های تازه و به‌روز، همچنان مدل‌های فاخر و قدیمی طرفداران خاص خود را حفظ کرده‌اند.

اما بسیاری از علاقه‌مندان به این سبک های کلاسیک و عتیقه مانند، شانس برخورداری از چُنین میراث‌های گرانبهایی به یادگار از نیاکان خود را ندارند.

خبر خوش آن است که برخی از طراحان برای کالکشن‎های پاییزی خود در سال 2020 به طراحی و تولید زیورآلاتی تاثیرگرفته از جواهرات عتیقه روی آورده و امکان استفاده از مدلهای به سبک کلاسیک را برای عموم علاقه‌مندان فراهم کرده‌اند.

6- اقلام زینتی الهام گرفته از لوازم و ابزار روزمره

شاید با خواندن این تیتر متعجب شده باشید! اما حقیقت دارد.

به‌کارگیری اشیاء دم دستی و لوازم التحریر مانند خودکار، مداد رنگی، سنجاق قفلی و … ، یکی از متفاوت‌ترین ترندهای مورد استقبال در پاییز2020 به ویژه در میان نسل جوان بوده است.

7- گوشواره‌های حلقه‌ای سایز بزرگ

گوشواره‌های حلقه‌ای در انواع طرح و اندازه، همواره از جمله مدل‌های پرمصرف و محبوب گوشواره بوده و هستند که هیچگاه دمده نمی‌شوند. در پاییز سال جاری نیز یکی از ترندهای اصلی گوشواره‌ی 2020، گوشواره‌های حلقه‌ای بزرگ (Hoop) می‌باشد. 

8- گوشواره های تابه‌تا و تک

یکی دیگر از ترندهای نه چندان جدید اما همچنان پرطرفدار در فشن شوهای پاییز 2020 از جمله در برندهای شناخته شده ای چون تیبی و فندی، گوشواره های نامتقارن و نیز استفاده از یک لنگه‌ی تک در استایل مدل‌هایشان بوده است.
فروشگاه اینترنتی طلای ویاناگالریا ، با طراحی اختصاصیِ تیم طراحی خود گوشواره های به‌روز و زیبایی بدین سبک و سیاق تولید کرده ؛ از جمله: 

• گوشواره دونه برف 2 و 3

• گوشواره آنجل

ختم کلام

پاییز 2020 فصل جلوه‌ی انواع طلا و جواهرات بزرگ و شلوغ یا به عبارت دیگر زیورآلات پرنقش و نگار می‌باشد؛ پس تا می‌توانید از مدل‌های پرکار و اغراق شده انتخاب و استفاده کنید. 
در این مقاله از مجله ی اینترنتی فروشگاه طلای ویاناگالریا نیز سعی بر آن شد تا با ارائه ی دانستنی های مفید درباره ی پرطرفدارترین ترندهای طلا و جواهر پاییز 2020 و ارائه‌ی توضیح پیرامون ویژگی‌های آنها ، گامی مفید در جهت شناخت و انتخابی آگاهانه پیرامون انواع طلاجات مناسب برای این فصل برداشته و مخاطبان همواره همراه خود را برای خریدی ایده آل یاری رسانیم.
چنانچه از نکات دیگری در مورد انواع زیورآلات طراحی و تولید شده در ترندهای پاییز 2020 اطلاع دارید و نیز به منظور در میان گذاشتن هر گونه سوال، نظر یا طرح موضوع پیشنهادی با ما همراه شوید و در بخش دیدگاه ها برای ما و دیگر خوانندگان یادداشت بگذارید.

دوستدار شما ویاناگالریا

نظرات کاربران


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام ویاناگالریا
واتس اپ ویاناگالریا