پرسش و پاسخ متداول

از آن‌جایی که در خریدهای اینترنتی واسطه‌هایی هم‌چون فروشنده‌ها حذف شده‌اند، ممکن است به هنگام خرید سوالاتی ذهن کاربران را به خود مشغول کند. ما برخی از سوالاتی رایج کاربران ویانا گالریا را یادداشت کرده‌ایم که در ادامه، آن‌ها را مشاهده می‌کنید. در صورتی که سوال شما مابین سوالات زیر نباشد، بدون هیچ درنگی با ما در تماس باشید.

 1. چگونه می‌توانم به وب‌سایت ویانا گالریا اعتماد کنم؟

وب‌سایت ویانا گالریا دارای نماد الکترونیکی است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران ارائه می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به بخش پایین وب‌سایت، لوگوی ای نماد را مشاهده فرمایید. این نمادها تضمین اعتبار کسب وکار ماست.

علاوه بر نماد اعتماد الکترونیکی، تیم ویانا گالریا در طول خرید، همواره با شما است و در صورت وجود نارضایتی به دنبال حل مشکل و یا بازگشت محصول خواهد بود.

 1. برای خرید از ویاناگالریا حتما باید حساب کاربری داشته باشم؟

عضویت در سایت فقط به هنگام خرید ضروری است، در واقع شما می‌توانید بدون عضویت از بخش‌های مختلف سایت بازدید انجام دهید، اما برای خرید حتما باید عضو شوید. برای عضویت در سایت به اطلاعات ایمیل و اطلاعات تماس شما نیاز هست.

ساخت حساب کاربری تنها چند دقیقه از زمان شما را به خود اختصاص خواهد داد، اما مزایایی هم‌چون مشاهده‌ی تاریخچه‌ی تراکنش‌ها، ذخیره اطلاعات شخصی در سیستم و کاهش زمان استفاده خرید در سفارش‌های متوالی دارد.

 1. آیا امکان بررسی لیست خریدهای قبلی‌ام را دارم؟

اگر قبلا یک حساب کاربری در سایت ایجاد کرده باشید، می‌توانید با وارد کردن آدرس ایمیل و پسورد خود وارد حساب کاربری‌تان شوید. سپس با مراجعه به بخش پروفایل قادر به مشاهده‌ی تاریخچه‌ی خریدها و تراکنش‌های قبلی‌تان خواهید بود.

 1. اگر اطلاعات حساب کاربری خود را فراموش کرده‌باشم، چه کنم؟

انتخاب اطلاعات حساب کاربری امن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. هم‌چنین باید آن را به خاطر بسپارید، اما در صورتی که آن را به خاطر نیاوردید، می‌توانید به بخش ورود و فراموشی رمز عبور مراجعه کنید. با وارد کردن ایمیل‌تان می‌توانید رمز جدیدی برای سیستم تعریف کنید.

ممکن است لینک بازیابی اطلاعات در پوشه‌ی اسپم ایمیل قرار گرفته باشد، لذا ایمیل ارسالی را در میان پیام‌های خود نیافتید، آن بخش را به دقت چک کنید.

 1. آیا امکان پرداخت حضوری پس از دریافت محصول وجود دارد؟

فعلا امکان پرداخت حضوری برای دریافت محصولات وجود ندارد و شما باید با استفاده از پرداخت اینترنتی برای خرید کالاها اقدام کنید. همین‌طور شما می‌توانید از طریق ارسال کارت به کارت و هماهنگی با تیم پشتیبانی فروش نیز این کار را انجام دهید.

 1. چگونه می‌توانم وضعیت سفارش خود در ویانا گالریا را چک کنم؟

شما می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و در بخش وضعیت سفارشات از این‌که سفارش شما در چه مرحله‌ای است، اطلاع پیدا کنید.

 1. نحوه محاسبه قیمت ویانا گالریا به چه صورت است؟

محاسبه قیمت ویانا گالریا کاملا شفاف می باشد و برای هر محصول می توانید با جزِئیات از نحوه محاسبه مطلع شوید.

 1. بعد از خرید و پرداخت چه کارهایی باید انجام دهم؟

بعد از این‌که سفارش شما ثبت شد، برای شما پیامک و ایمیل تائید ارسال خواهد شد و نیاز به کار دیگری نیست.

 1. می‌توانم کالاهای تحویل داده شده ‌را تعویض یا استرداد نمایم؟

قبل از خرید و پرداخت پول می‌بایست تمامی جوانب خرید را مدنظر قرار دهید. اما در صورت وجود هرگونه مشکل و یا عیب فیزیکی در محصول که به تائید کارشناسان برسد، شما می‌توانید طبق شرایط درج شده در ضمانت نامه تعویض و استرداد نسبت به تعویض و یا استرداد محصول اقدام نمایید.

 1. برای پس فرستادن کالا چه کاری باید انجام دهم؟

در صورت وج  ود هرگونه مشکل و یا عیب فیزیکی در محصول می بایست در 24ساعت کارشناس ویانا گالریا را مطلع نمایید. تیم پشتیبانی شما را برای انجام باقی مسائل راهنمایی خواهند نمود.

 1. پرداختی محصولات پس فرستاده شده چگونه خواهد بود؟

در صورتی که محصول طبق ضمانت نامه شامل شرایط تعویض یا استرداد باشد، تا عرض 72ساعت مبلغ به حساب شما مسترد خواهد شد.

 1. اگر محصولی که خریداری کرده‌ام، اندازه‌ی مناسبی نداشت چه کنم؟

وب‌سایت ویانا گالریا راهنمای کاملی در رابطه با این موضوع تهیه کرده است. قبل از خرید حتما راهنمای انتخاب سایز را مطالعه کرده و سپس به انتخاب محصول بپردازید.

 1. آیا راهی برای سفارش کالاهای ناموجود وجود دارد؟

بله، شما میتوانید از طریق درگاه های ارتباطی ویانا گالریا کالای مدنظر خود را سفارش دهید.

 1. آیا می‌توانم محصول را برای شخص دیگری ارسال کنم؟

بله، شما می‌توانید این کار را به سادگی انجام دهید. تنها کافیست در هنگام ثبت سفارش آدرس و اطلاعات فردی را که می‌خواهد محصول به او تحویل داده شود را وارد سیستم کنید.

 1. آیا برای شهرستان‌ها نیز ارسال صورت می‌گیرد؟

ویانا گالریا هیچ محدودیتی در ارسال کالا به سراسر نقاط ایران  ندارد.

 1. سفارش‌های مرسولات در چه مدتی تحویل داده می‌شود؟

در صورتی که ساکن تهران هستید از زمان ارسال تا دریافت حداکثر 2 روز کاری و در صورتی که ساکن شهرستان هستید فرآیند ارسال تا دریافت محصول حداکثر 4 روز کاری به طول خواهد انجامید.